Zamówienia do których nie stosuje się ustawy PZP
Szczegóły zamówienia
| Przedmiot postępowania | Udzielenie długoterminowego kredytu w wysokości do 9 400 000 złotych |
|---|---|
| Opis | Zakres zamówienia obejmuje w szczególności udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego, złotowego, o łącznej wysokości nieprzekraczającej kwoty 9 400 000 zł, pobieranego w transzach, w zależności od potrzeb z dostępnością do 31 grudnia 2026 r. Spłata kredytu przez okres do 10 lat z karencją do 31 stycznia 2027 roku. |
| Zamawiający | Gmina Strzelce Opolskie |
| Numer postępowania | RZP.271.1.4.2026 |
| Status | aktywne |
| Typ zamówienia | Usługi |
| Sposób realizacji zamówienia | Zamówienia realizowane w trybie określonym w ustawie PZP |
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Data ogłoszenia | 2026-09-01 |
| Termin składania ofert | 2026-10-05 , do godziny: 00:00 |
| Osoby uprawnione do kontaktowania się z wykonawcami | Jacek Goczoł tel.77/4049337 |
wszystkie zamówienia rejestr zmian zamówienia
| format | Nazwa pliku | Publikacja | Rozmiar |
|---|---|---|---|
|
Ogłoszenie o zamówieniu
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 7
|
2026-09-01 11:34 Goczoł Jacek | 277.96KB |
